O nas

Naszym celem jest walka ze stygmatyzacją w psychoterapii, jak i propagowanie idei dbania o własne zdrowie psychiczne, gdyż jest ono podstawą szczęśliwego życia. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom; udostępnianiem i szerzeniem uporządkowanej wiedzy na tematy związane z psychoterapią, chorobami psychicznymi, recenzowaniem właściwej literatury, wspieraniem akcji społecznych i ukazywaniem perspektywy osób zmagającymi się z chorobami i zaburzeniami psychicznymi, sytuacja w środowisku choć trochę się zmieni. Pragniemy aby zamiast stronienia od osób dotkniętych chorobą psychiczną, środowisko reagowało wyciąganiem pomocnej dłoni i stwarzaniem możliwie najprzychylniejszych warunków do szybszego wyzdrowienia tychże osób.

 

Emilia Brodzik

Emilia Wojewódzka

Pomysłodawczyni i koordynator projektu Psychoterapia dla każdego. W projekcie przeprowadza wywiady, recenzuje literaturę i zajmuje się prowadzeniem cyklu „Porozmawiajmy o..”

Ukończyła Neurokognitywistykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Stosowaną Analizę Zachowania w Sopocie oraz Akademię Fotografii. Zawodowo zajmuje się terapią behawioralną dzieci z zaburzeniami ze spektrum ASD. Interesuje się diagnozą i zaburzeniami psychicznymi u dzieci i dorosłych. Mimo zamiłowania do pracy z dziećmi, swoją przyszłość wiąże z psychoterapią.

Kinga

Kinga Kubaczuk

Studentka IV roku psychologii na UKSW i członkini Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii.

W projekcie zajmuje się pisaniem recenzji książek i filmów oraz redagowaniem artykułów i wywiadów. Poza psychoterapią interesuje się psychologią ewolucyjną, a także psychologią lotniczą. Psychologia to jej najlepszy wybór życiowy. Prywatnie wielka fanka dobrych książek, jazdy na rowerze i strzelnictwa. Uwielbia robić wiele rzeczy spontanicznie i daje jej to dużo energii. Często angażuje się w wolontariat i pomoc na rzecz innych ludzi.

 

Projekt realizowany jest we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Psychologii.